Greta Koci – Dola n’penxhere – Lyrics


Greta Koci – Dola n’penxhere

Dola ne penxhere
Synin kur ta pash
Je e imja – m’the
Jam e jotja – t’thash
Je e imja – m’the
Jam e jotja t’thash
Pergjithmone me ke
Me gzu jeten bashke
Çka t’ka bo djal kjo belholla
Synin e ke kthy
Kur me pe, zemren ta mora
Jam kismet per ty
E jam kismet per ty
Aman, aman
Jam kismet per ty
Per ke bien keto tupana
Per mu e per ty

Refreni:
Dola ne penxhere
Synin kur ta pash
Je e imja – m’the
Jam e jotja – t’thash
Je e imja – m’the
Jam e jotja – t’thash
Pergjithmone me ke
Me gzu jeten bashke
Ktu me ke o djal dhe neser
Do dal ty me t’prit
Ah sa shume te don kjo zemra
Nuk e paskam dit
E nuk e paskam dit
Aman, aman
Nuk e paskam dit
Hajde zemer se mu nana
Per ty me ka rrit
Kur te kam ty prane
Dita m ‘duket ore
Sa lezet na paska zemer
Kjo unaze ne dore

Refreni:
Dola ne penxhere
Synin kur ta pash
Je e imja – m’the
Jam e jotja – t’thash
Je e imja – m’the
Jam e jotja – t’thash
Pergjithmone me ke
Me gzu jeten bashke

Greta Koci - Dola n'penxhere - Versuri Greta Koci - Dola n'penxhere - Versuri Greta Koci - Dola n'penxhere - Versuri Greta Koci - Dola n'penxhere - Versuri Greta Koci - Dola n'penxhere - Versuri Greta Koci - Dola n'penxhere - Versuri Greta Koci - Dola n'penxhere - Versuri Greta Koci - Dola n'penxhere - Versuri Greta Koci - Dola n'penxhere - Versuri Greta Koci - Dola n'penxhere - Versuri Greta Koci - Dola n'penxhere - Versuri

Rate post
5/5 - (1 vote)